Hurtownia Konopna

Jeżeli prowadzisz internetowy sklep konopny, stacjonarny sklep konopny, kiosk z wyrobami tytoniowymi, sklep monopolowy, sklep zielarski bądź też dowolną inną działalność i interesuje Cię nawiązanie współpracy w zakresie sprzedaży legalnych produktów konopnych to nasza oferta jest skierowana właśnie do Ciebie.
Nasza hurtownia konopna ma wyspecjalizowaną ofertę zarówno dla detalistów poszukujących atrakcyjnych cen, możliwości wysokiego zarobku oraz produktów gotowych do sprzedaży  w postaci olejków konopnych. Jeżeli jesteś klientem detalicznym i interesują Cię te produkty skontaktuj się z naszym sklepem.

Hurtownia konopna – zasady składania zamowień

  1. Wysyłasz maila na biuro@trafka.pl
  2. Otrzymujesz cennik
  3. Zamawiasz
  4. Wykonujesz przelew
  5. Odbierasz przesyłkę

Oferta hurtowni konopnej

W ofercie hurtowni mamy olejki CBD marek Sativol i Flavocann o różnych stężeniach kannabidiolu 5-30% w bardzo atrakcyjnych cenach, dzięki którym będziesz w stanie wygenerować wysoką marże dla swojego biznesu..Olejki  posiadają pełne spectrum naturalnie występujących kannabinoidów takich jak kannabidiol, kannabichromen, kannabigerol oraz inne.

W procesie produkcyjnym wykorzystana została jedna z najbezpieczniejszych metod, czyli ekstrakcja CO2innymi słowy ekstrakcja dwutlenkiem węgla w stanie nadkrytycznym określana mianem „zielonej” ekstrakcji. Polega ona na przepuszczeniu przez materiał którym jest susz ekstrakcyjny gazu czyli dwutlenku węgla. Jest to taki sam rodzaj gazu który wykorzystywany jest w gastronomi np. do produkowania napojów gazowanych. Do samego procesu produkcji nie są wykorzystywane żadne rozpuszczalniki dlatego też pozyskana metodą nadkrytycznej ekstrakcji esencja z konopi jest możliwie najbardziej ekologiczną formą oleju jaką może uzyskać człowiek.

Jak długo trwa realizacja zamówienia ?

Zamówienie realizujemy w przeciągu 24 godzin (liczą dni robocze) od daty zaksięgowania płatności na naszym rachunku bankowym. Współpracujemy z renomowanymi firmami kurierskimi dzięki czemu Twoje zamówienie zgodnie z preferencjami może zostać dostarczone przez kuriera bądź do wskazanego przez Ciebie paczkomatu. Realizujemy również wysyłkę zagraniczną, koszt dostawy potwierdzany jest wtedy indywidualnie.

Serdecznie zapraszamy do współpracy hurtowej podmioty zainteresowane produktami konopnymi w celu dalszej odsprzedaży. Nasze centrum dystrybucyjne mieści się w logistycznym środku naszego kraju, stolicy województwa łódzkiego. Dzięki czemu nie sprawia nam problemu obsługa klientów z całej Polski.