O nas

Trafka.pl powstała, abyś mógł znaleźć wszystko o CBD w jednym miejscu. Naszą pasją są produkty konopne a od dziś chcemy się nią podzielić razem z Tobą!

Sami dbamy o nasze zdrowie, przy pomocy olejków konopnych, dlatego dzielimy się z Wami naszą wiedzą oraz istotnymi informacjami, zajrzyjcie również na nasz fanpage Trafka.pl po porcję ciekawych artykułów.

Najbardziej istotna dla nas jest komunikacja z Wami dlatego zachęcamy do kontaktu mailowego i dzielenia się Waszymi spostrzeżeniami oraz zadawania pytań. Na wszystkie zagwostki postaramy się odpowiedzieć, a teraz Zapraszamy na zakupy!

Budujemy świadomość o CBD

100% Legalne

Wszystkie nasze produkty są w 100% legalne. Zawartość THC nie przekracza dozwolonego 0,2%. Dodatkowo nasz olejek konopny i susz konopny są bogate w CBD.

Najwyższa jakość

Nasz sklep internetowy dba o najwyższą jakość produktów CBD. Każdy produkt konopny czyli susz konopny i olejek konopny jest przebadany laboratoryjnie i w 100% bezpieczny.

Naturalne uprawy

Legalne konopie dostępne w sklepie internetowym trafka.pl pochodzą w 100 % z naturalnych i certyfikowanych upraw na terenie UE.

Co mówią o nas nasi klienci?

Napisz do nas

Administratorem Twoich danych osobowych są wspólnicy spółki cywilnej ECO FLOWERS S.C. z siedzibą przy ul. Aleksandrowskiej  67/93 lok. 222, 91-205 Łódź, NIP 9472000851. więcej o ochronie Twoich danych

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.